Chłopy - kemping - wynajem

Oferta wynajmu - kemping Chłopy!

Zapraszamy na działkę położoną 500m od morza, zacisznie miejsce dużo wolnej przestrzeni, teren bardzo zadbany, ogrodzony, w około drzewka i zielona trawka.

Miejsca parkingowe, możliwość grillowania, 200m do sklepu i stołówki.

Chłopy - kemping - wynajem
Oferta wynajmu

Posesja na której znajdują się tylko 3 kempingi. Jest dużo miejsca - przestronnie i cicho, można zaparkować bezpłatnie samochód. Do morza jest bardzo blisko około 500m:

1. Kemping nr 1  (5-osobowy z tarasem):

Komfortowo urządzony i zadbany, 2 pokoje i aneks kuchenny z ciepłą wodą. Posiada przestronny taras.

 

Pełne wyposażeniem: 2 x TV, odtwarzacz DVD, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, kuchenka gazowa, pościel, grill, meble turystyczne.

 

 

Galeria:
2. Kemping nr 2  (4-5 osobowy z tarasem):

Dobrze urządzony i zadbany z przestronnym tarasem, salon (po rozłożeniu duże łóżko nawet dla 3 osób) z aneksem kuchennym z ciepłą wodą, drugie pomieszczenie sypialne oddzielone drzwiami przesównymi, łazienka z ciepłą wodą bez prysznica.

 

Pełne wyposażeniem: TV, lodówka, czajnik, naczynia, kuchenka gazowa, pościel, grill, meble turystyczne.


 Galeria:


3. Kemping nr 3 (4-5 osobowy):

Dobrze urządzony i zadbany z przestronnym tarasem, mały salon z aneksem kuchennym z rozkładanym łóżkiem 2 osobowym, sypialnia oddzielona drzwiami przesuwnymi (możliwość rozłożenia w jedno duże łóżko nawet dla 3 osób lub 2 osobne jednoosobowe), łazienka z wodą (zbiornik do napełniania) zlew i WC (opróżniane) - bez prysznica.

 

Pełne wyposażeniem: TV, lodówka, czajnik, naczynia, kuchenka gazowa, pościel, grill, meble turystyczne.


 Galeria:


SANITARIAT dla wszystkich kempingów znajduje się w osobnym pomieszczeniu na działce. Warunki bardzo dobre, ciepła woda bez ograniczeń, WC, prysznic! Poniżej zdjęcia sanitariatu: